Добре дошли във форума! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във форума! Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

.Графиките на Сиси =)

+10
-ralls.
Only mirage
demi_selena
.Single
murderer -.-
Роси♥
Мяу.. ~
-naddy.
.apathy
irrepLaceabLe.
14 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 3]

26.Графиките на Сиси =) - Page 2 Empty Re: .Графиките на Сиси =) Чет Авг 18 2011, 18:51

irrepLaceabLe.

irrepLaceabLe.
Новобранец

Ново подписче по поръчка за форума на Сел.
.Графиките на Сиси =) - Page 2 Liars_sign
Има и авки, ама не ми се качват. .Графиките на Сиси =) - Page 2 42599183

27.Графиките на Сиси =) - Page 2 Empty Re: .Графиките на Сиси =) Чет Авг 18 2011, 19:10

.apathy

.apathy
the creator
the creator

Много е оригинално, харесва ми как се е получило.

28.Графиките на Сиси =) - Page 2 Empty Re: .Графиките на Сиси =) Пет Авг 19 2011, 05:55

-naddy.

-naddy.
Новобранец

Невероятен е. Любов < 333

http://thevxdiaries-bg.blogspot.com/

29.Графиките на Сиси =) - Page 2 Empty Re: .Графиките на Сиси =) Пет Авг 19 2011, 09:34

-ralls.

-ralls.
Напредващ

Подписа на Pretty Little Liars е уникален. I love you

http://thevxdiaries-bg.blogspot.com/

30.Графиките на Сиси =) - Page 2 Empty Re: .Графиките на Сиси =) Пет Авг 19 2011, 09:37

Only mirage

Only mirage
the creator
the creator

irrepLaceabLe. написа:Ново подписче по поръчка за форума на Сел.
.Графиките на Сиси =) - Page 2 Liars_sign
Има и авки, ама не ми се качват. .Графиките на Сиси =) - Page 2 42599183
Също един от най-добрите ти, ако не най-добрия подпис. Може ли да разкриеш как си го направила?

http://sunny1212.deviantart.com/

31.Графиките на Сиси =) - Page 2 Empty Re: .Графиките на Сиси =) Пет Авг 19 2011, 09:43

irrepLaceabLe.

irrepLaceabLe.
Новобранец

Only mirage написа:
irrepLaceabLe. написа:Ново подписче по поръчка за форума на Сел.
.Графиките на Сиси =) - Page 2 Liars_sign
Има и авки, ама не ми се качват. .Графиките на Сиси =) - Page 2 42599183
Също един от най-добрите ти, ако не най-добрия подпис. Може ли да разкриеш как си го направила?

Мерси, мерси! Засрамих се
Ам как го направих ли?! Смея се
Ами тази главната снимка най отпред я отворих, взех пен тула и си очертах с него както искам, после като бях готова натиснах десен бутон-Make selection и създадох нов файл с размерите на подпис. После се върнах на тая картинка с пен тула и взех онзи инструмент.. там стрелкичката дето е (хD) най-горе в менюто с инструменти хванах селекцията и я пуснах на създадения файл и там вече си я наместих колко да е голяма. Сложих малко stroke и му промених opacity-то. И после отзаде наслагах другите снимки и това е! Смея се Лепнах един колор, текст и малко шарпен ии стана! rofl

32.Графиките на Сиси =) - Page 2 Empty Re: .Графиките на Сиси =) Пет Авг 19 2011, 10:50

pieceofvennie

pieceofvennie
Новобранец

Страхотно и много оригинално! <3

33.Графиките на Сиси =) - Page 2 Empty Re: .Графиките на Сиси =) Съб Авг 20 2011, 17:08

Cap`pac.

Cap`pac.
the one who helped with the forum progress
the one who helped with the forum progress

Страхотен е .

34.Графиките на Сиси =) - Page 2 Empty Re: .Графиките на Сиси =) Вто Авг 23 2011, 12:13

????


Гост

Сис, тази графика на daniel conn свободна ли е(За лп форума) Засрамих се

35.Графиките на Сиси =) - Page 2 Empty Re: .Графиките на Сиси =) Вто Авг 23 2011, 12:44

irrepLaceabLe.

irrepLaceabLe.
Новобранец

Ам, попринцип беше поръчка за друг форум, но не видях да се носи, затова го взимай, ако искаш. Smile

36.Графиките на Сиси =) - Page 2 Empty Re: .Графиките на Сиси =) Вто Авг 23 2011, 13:01

????


Гост

Мерси ^^
Ама не ми дава да ги сваля, имаш си защита на пофила Smile

37.Графиките на Сиси =) - Page 2 Empty Re: .Графиките на Сиси =) Вто Авг 23 2011, 17:41

irrepLaceabLe.

irrepLaceabLe.
Новобранец

Хм..
.Графиките на Сиси =) - Page 2 Connsign
.Графиките на Сиси =) - Page 2 Conn6.Графиките на Сиси =) - Page 2 Conn5.Графиките на Сиси =) - Page 2 Conn4.Графиките на Сиси =) - Page 2 Conn3.Графиките на Сиси =) - Page 2 Conn2.Графиките на Сиси =) - Page 2 Conn1
Изтегли си ги сега..

38.Графиките на Сиси =) - Page 2 Empty Re: .Графиките на Сиси =) Нед Авг 28 2011, 15:43

. Зайкотак

. Зайкотак
Новобранец

Последната графика е супер, както и авките към нея. Дано не се сърдиш за последните ми коментари по твоите произведения, но съм свикнала да гледам по-различни неща от теб, като това тук. Smile
Ако подписа на Кейти си го правила ти-Ефекта на шрифта е супер.
[b]

39.Графиките на Сиси =) - Page 2 Empty Re: .Графиките на Сиси =) Сря Авг 31 2011, 11:09

irrepLaceabLe.

irrepLaceabLe.
Новобранец

Идвам да се изтупам с новото си гифчее, мисля че това е най-доброто което съм правила, въпреки че съм правила само две освен това. rofl

.Графиките на Сиси =) - Page 2 Selly2-1

40.Графиките на Сиси =) - Page 2 Empty Re: .Графиките на Сиси =) Сря Авг 31 2011, 11:12

-ralls.

-ralls.
Напредващ

Авв страшно е сладко. Laughing Може ли колора?

http://thevxdiaries-bg.blogspot.com/

41.Графиките на Сиси =) - Page 2 Empty Re: .Графиките на Сиси =) Сря Авг 31 2011, 11:30

irrepLaceabLe.

irrepLaceabLe.
Новобранец

Бих ти го дала, ама няма колор. Само леко пипнах Brightnes/Contrast, защото нещо не ми се получаваше с колора. Very Happy

42.Графиките на Сиси =) - Page 2 Empty Re: .Графиките на Сиси =) Сря Авг 31 2011, 11:38

-ralls.

-ralls.
Напредващ

irrepLaceabLe. написа:Бих ти го дала, ама няма колор. Само леко пипнах Brightnes/Contrast, защото нещо не ми се получаваше с колора. Very Happy
Океей. Very Happy

http://thevxdiaries-bg.blogspot.com/

43.Графиките на Сиси =) - Page 2 Empty Re: .Графиките на Сиси =) Сря Авг 31 2011, 14:23

irrepLaceabLe.

irrepLaceabLe.
Новобранец

Още две гифчета, тези не станаха както си представях, ама все пак да ги пусна. Very Happy

.Графиките на Сиси =) - Page 2 Untitled51 .Графиките на Сиси =) - Page 2 Untitled-2

44.Графиките на Сиси =) - Page 2 Empty Re: .Графиките на Сиси =) Чет Сеп 01 2011, 11:45

irrepLaceabLe.

irrepLaceabLe.
Новобранец

Поръчката на Тони :3

.Графиките на Сиси =) - Page 2 Toni2 .Графиките на Сиси =) - Page 2 Toni3
.Графиките на Сиси =) - Page 2 Toni1 .Графиките на Сиси =) - Page 2 Toni4

45.Графиките на Сиси =) - Page 2 Empty Re: .Графиките на Сиси =) Чет Сеп 01 2011, 12:06

Raddy

Raddy
Новобранец

Първо да помоля Тони за сделка да ми отпусне последния за един английски форум Very Happy

Така сега по въпроса. Всички са се получили много добре, заслужавало си е играчката, колора много ми харесва, както и кадрите. Ама последните два са се получили най-добре. На 3-тия е някак си слято, направо не се вижда къде почва да се повтаря анимацията, ако не се загледаш внимателно.

Първите два също са готини, само че това отиване и връщане дето се получава не ми харесва много много Very Happy

46.Графиките на Сиси =) - Page 2 Empty Re: .Графиките на Сиси =) Чет Сеп 01 2011, 15:40

Only mirage

Only mirage
the creator
the creator

Raddy написа:Първите два също са готини, само че това отиване и връщане дето се получава не ми харесва много много Very Happy
Станали са идеални и точно каквито искам. .Графиките на Сиси =) - Page 2 1376216197
А Ради, не разбирам за кво точно говориш. Very Happy Няма отиване и връщане.

http://sunny1212.deviantart.com/

47.Графиките на Сиси =) - Page 2 Empty Re: .Графиките на Сиси =) Съб Сеп 03 2011, 10:47

irrepLaceabLe.

irrepLaceabLe.
Новобранец

Няколко авки от мен.
ema stone x 10/TVD x5/ taylor swift x 1
.Графиките на Сиси =) - Page 2 Stone1.Графиките на Сиси =) - Page 2 Stone2.Графиките на Сиси =) - Page 2 Stone3.Графиките на Сиси =) - Page 2 Stone4.Графиките на Сиси =) - Page 2 Stone5.Графиките на Сиси =) - Page 2 Stone6.Графиките на Сиси =) - Page 2 Stone7.Графиките на Сиси =) - Page 2 Stone8.Графиките на Сиси =) - Page 2 Stone9.Графиките на Сиси =) - Page 2 Stone10.Графиките на Сиси =) - Page 2 Tvd1.Графиките на Сиси =) - Page 2 Tvd2.Графиките на Сиси =) - Page 2 Tvd3.Графиките на Сиси =) - Page 2 Tvd4.Графиките на Сиси =) - Page 2 Tvd5.Графиките на Сиси =) - Page 2 Taylpr6

48.Графиките на Сиси =) - Page 2 Empty Re: .Графиките на Сиси =) Нед Сеп 04 2011, 08:49

-naddy.

-naddy.
Новобранец

Уникални.< 333
Може ли да взема аватара на Елена?

http://thevxdiaries-bg.blogspot.com/

49.Графиките на Сиси =) - Page 2 Empty Re: .Графиките на Сиси =) Нед Сеп 04 2011, 12:53

-ralls.

-ralls.
Напредващ

Браво, невероятни са. < 333

http://thevxdiaries-bg.blogspot.com/

50.Графиките на Сиси =) - Page 2 Empty Re: .Графиките на Сиси =) Вто Сеп 06 2011, 16:45

irrepLaceabLe.

irrepLaceabLe.
Новобранец

-naddy., извинявай че чак сега виждам мнението ти, и дам, може Wink

Ново попдисче:
.Графиките на Сиси =) - Page 2 Ninasign

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите