Добре дошли във форума! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във форума! Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Графиките на Anjin (Ради) ♥

+6
-naddy.
Cap`pac.
murderer -.-
. Зайкотак
.apathy
Only mirage
10 posters

Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 3]

1Графиките на Anjin (Ради) ♥ Empty Графиките на Anjin (Ради) ♥ Нед Авг 21 2011, 20:15

????


Гост

Ето някои мои нещица, ще се радвам на коментари boogie

Графиките на Anjin (Ради) ♥ 3721946a
Графиките на Anjin (Ради) ♥ 3721958C
Графиките на Anjin (Ради) ♥ 3721956J
Графиките на Anjin (Ради) ♥ 3721955J
Графиките на Anjin (Ради) ♥ 3721981L
Графиките на Anjin (Ради) ♥ 3721947J
Графиките на Anjin (Ради) ♥ 3721944U
Графиките на Anjin (Ради) ♥ 3721957j
Графиките на Anjin (Ради) ♥ 3721973R
Графиките на Anjin (Ради) ♥ 3721972t
Графиките на Anjin (Ради) ♥ 3721925M
Графиките на Anjin (Ради) ♥ 3721928B
Графиките на Anjin (Ради) ♥ 3721904k
Графиките на Anjin (Ради) ♥ 3721903S

Ето малко сигнатури :
Графиките на Anjin (Ради) ♥ 3721985A
Графиките на Anjin (Ради) ♥ 3721983w
Графиките на Anjin (Ради) ♥ 3721984S



Последната промяна е направена от Forsaken на Вто Авг 23 2011, 15:53; мнението е било променяно общо 1 път

Only mirage

Only mirage
the creator
the creator

Зомбита rulz! Very Happy
Сега, като видях други твои графики, искам да ти кажа какво хубаво нещо е сменянето на шрифта. Very Happy Определено стои много по-добре, като това на Пол Уесли. Very Happy Знам, че те кефи шрифта, който обикновенно ползваш, ама виж, че разнообразието не вляе зле. Смея се

http://sunny1212.deviantart.com/

????


Гост

Благодаря много за мнението и съвета. Това за шрифтовете ми е ясно, но какво да направя като не харесвам други, ако сложа някой, който не харесвам няма да ми е мирна главата Very Happy

Only mirage

Only mirage
the creator
the creator

В dafont е пълно с шрифтове, може да си харесаш още. Smile

http://sunny1212.deviantart.com/

.apathy

.apathy
the creator
the creator

Първото е много оригинално, второто и трето са много хубави. Четвъртото също много ми допада като идея. Това на Пол не ми допада особено, този по-близкия ми се струва, че качеството му се е развалило и текстурата не подхожда много според мен. На графиките на Пол и Даниел ми харесва ефекта с тескта. Определено имаш напредък.

????


Гост

Благодаря много !
Ето нов комплект, текстурата е правена от мен, знам че не е кой знае какво, но се постарах Smile И най-важното нов шрифт Very Happy

Графиките на Anjin (Ради) ♥ Jdv1313998008v Графиките на Anjin (Ради) ♥ Opt1313997987o

Графиките на Anjin (Ради) ♥ Rgh1313998602a

______________________________

Ето още един dance

Графиките на Anjin (Ради) ♥ Klz1314008330r

Графиките на Anjin (Ради) ♥ Klz1314008308d

. Зайкотак

. Зайкотак
Новобранец

Ще коментирам последните два:
Текстурата и надписа са супер, ама този път "Storke-a" не мми се връзва. Малко едно такова, като въздушно стои...
Втория само една забележка: Щеше да е добре да изтриеш фона на мацката на задния план! Онова синьото ... Щото нали предполагам, че текстурата е до бялото ... Разбра ме, нали? Very Happy

Only mirage

Only mirage
the creator
the creator

Мале, ако . Зайкотак не беше споменала, че не си изтрила фона на другата снимка, нямаше да забележа. Very Happy Забравила ли си или нарочно си я оставила така, щото гледам, че си отива с текстурата. Very Happy Ако текстурата е била само до снимката можеше да я дублираш и където е бялото да запълниш. Обаче преди това да изтриеш фона на снимката.
А първия подпис се чудя дали е със Stroke или фона е бил бял... Текстурата е супер. Ти хубаво, че смени шрифта, ама ... пак нещо не се връзва. Shocked Докато на втория подпис е добре.

http://sunny1212.deviantart.com/

????


Гост

Амии да със строке е, не е бял фона, такъв е -
Графиките на Anjin (Ради) ♥ Klz1314011552h

А за втория нарочно оставих така снимката, това ми беше замисъла на цялата графика, ама май само аз си харесвам този експеримент Графиките на Anjin (Ради) ♥ 1099135088 Мъката беше да намеря точната текстура Very Happy

10Графиките на Anjin (Ради) ♥ Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Пон Авг 22 2011, 11:42

????


Гост

Ето нещо, което стана малко странно Very Happy

Графиките на Anjin (Ради) ♥ Bfi1314013276w

Графиките на Anjin (Ради) ♥ Arx1314013254g

11Графиките на Anjin (Ради) ♥ Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Пон Авг 22 2011, 11:44

Only mirage

Only mirage
the creator
the creator

Хмм мога да кажа, че това най-много ми харесва от графиките ти. Много идейно е. Виждам, че си ползвала и моята текстурка, супер. Very Happy Нямам никакви критики!

http://sunny1212.deviantart.com/

12Графиките на Anjin (Ради) ♥ Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Пон Авг 22 2011, 17:29

murderer -.-

murderer -.-
Напредващ

И аз съм на мнението на Тони. Много ми харесва идеята с надолу главите и задраскването Плезя се

13Графиките на Anjin (Ради) ♥ Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Пон Авг 22 2011, 19:40

????


Гост

Благодаря ви много ! Smile

Ето един аватар току-що направен, и си е само за мен Графиките на Anjin (Ради) ♥ 42599183

Графиките на Anjin (Ради) ♥ Wentworth

14Графиките на Anjin (Ради) ♥ Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Вто Авг 23 2011, 07:31

????


Гост

Ето иконки от мен, ако си харесате някоя, казвайте king

Графиките на Anjin (Ради) ♥ Running Графиките на Anjin (Ради) ♥ Secrets Графиките на Anjin (Ради) ♥ Rainbow Графиките на Anjin (Ради) ♥ Photo Графиките на Anjin (Ради) ♥ Paris4 -ЗаетГрафиките на Anjin (Ради) ♥ Paris3 -ЗаетГрафиките на Anjin (Ради) ♥ Paris2-Зает Графиките на Anjin (Ради) ♥ Paris -ЗаетГрафиките на Anjin (Ради) ♥ Love Графиките на Anjin (Ради) ♥ Little Графиките на Anjin (Ради) ♥ Lips Графиките на Anjin (Ради) ♥ Letbehappy Графиките на Anjin (Ради) ♥ Hands Графиките на Anjin (Ради) ♥ Flowers Графиките на Anjin (Ради) ♥ Dreams Графиките на Anjin (Ради) ♥ Demi2 Графиките на Anjin (Ради) ♥ Demi Графиките на Anjin (Ради) ♥ Cat Графиките на Anjin (Ради) ♥ Cake2 Графиките на Anjin (Ради) ♥ Cake Графиките на Anjin (Ради) ♥ Apple

_______________________________________

И един тапет, който не ми се получи много добре, но... Smile


Графиките на Anjin (Ради) ♥ Death_Knight



Последната промяна е направена от Forsaken на Вто Авг 23 2011, 09:45; мнението е било променяно общо 1 път

15Графиките на Anjin (Ради) ♥ Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Вто Авг 23 2011, 09:23

Cap`pac.

Cap`pac.
the one who helped with the forum progress
the one who helped with the forum progress

Тапета е уникален . Взимам една авка на Париж ,ако не са заети .

16Графиките на Anjin (Ради) ♥ Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Вто Авг 23 2011, 09:25

????


Гост

Благодаря Smile

Взимай, свободни са все още. Ако искаш кажи коя, да я пиша заета.

17Графиките на Anjin (Ради) ♥ Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Вто Авг 23 2011, 09:33

Cap`pac.

Cap`pac.
the one who helped with the forum progress
the one who helped with the forum progress

Всички са толкова красиви ... Графиките на Anjin (Ради) ♥ 3137150671
Взимам тези .. ;д
Spoiler:

18Графиките на Anjin (Ради) ♥ Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Вто Авг 23 2011, 10:02

Only mirage

Only mirage
the creator
the creator

Тапетът наистина е много добър. Авките също са се получили супер.
Графиките на Anjin (Ради) ♥ Letbehappy Тази най-много ми допада. Smile

http://sunny1212.deviantart.com/

19Графиките на Anjin (Ради) ♥ Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Вто Авг 23 2011, 21:22

????


Гост

Нов комплект, свободен е.
Голяма мъка докато се нагласи Very Happy

Графиките на Anjin (Ради) ♥ Katyav3 Графиките на Anjin (Ради) ♥ Katyav2 Графиките на Anjin (Ради) ♥ Katyav1 Графиките на Anjin (Ради) ♥ Katyav Графиките на Anjin (Ради) ♥ Katyav5

Графиките на Anjin (Ради) ♥ Katy

20Графиките на Anjin (Ради) ♥ Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Сря Авг 24 2011, 04:57

-naddy.

-naddy.
Новобранец

Харесвам го, снимките, текстурата и колора си отиват идеално,
само шрифтовете според мен не са подходящи, но иначе е страхотно. :]

http://thevxdiaries-bg.blogspot.com/

21Графиките на Anjin (Ради) ♥ Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Сря Авг 24 2011, 07:23

-ralls.

-ralls.
Напредващ

На мнението на Нади съм. Laughing

http://thevxdiaries-bg.blogspot.com/

22Графиките на Anjin (Ради) ♥ Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Сря Авг 24 2011, 10:18

????


Гост

Благодаря ви, но просто не измислих друг начин за текста Smile

Ето нови иконки, свободни са Smile Мога съответно ако някой иска да направя подпис към някоя от сесиите Very Happy

Графиките на Anjin (Ради) ♥ 1 Графиките на Anjin (Ради) ♥ 2Графиките на Anjin (Ради) ♥ 3 Графиките на Anjin (Ради) ♥ 4 Графиките на Anjin (Ради) ♥ 5 Графиките на Anjin (Ради) ♥ 6 Графиките на Anjin (Ради) ♥ 7 Графиките на Anjin (Ради) ♥ 8

_________________________________

Графиките на Anjin (Ради) ♥ Z Графиките на Anjin (Ради) ♥ V Графиките на Anjin (Ради) ♥ R Графиките на Anjin (Ради) ♥ P Графиките на Anjin (Ради) ♥ O Графиките на Anjin (Ради) ♥ N Графиките на Anjin (Ради) ♥ L Графиките на Anjin (Ради) ♥ K Графиките на Anjin (Ради) ♥ J Графиките на Anjin (Ради) ♥ I Графиките на Anjin (Ради) ♥ G Графиките на Anjin (Ради) ♥ E Графиките на Anjin (Ради) ♥ B Графиките на Anjin (Ради) ♥ A Графиките на Anjin (Ради) ♥ 9

23Графиките на Anjin (Ради) ♥ Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Сря Авг 24 2011, 10:37

Only mirage

Only mirage
the creator
the creator

Много са хубави, аз вече ти го казах. Smile
Тук ме впечатли как стои калъра - Графиките на Anjin (Ради) ♥ 1. Графиките на Anjin (Ради) ♥ 3 Тази също много ми харесва. Laughing

http://sunny1212.deviantart.com/

24Графиките на Anjin (Ради) ♥ Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Сря Авг 24 2011, 10:39

-ralls.

-ralls.
Напредващ

Всички са много хубави.
На първите колора си подхожда идеално.
А на вторите ми харесва синия отенък на колора. :]

http://thevxdiaries-bg.blogspot.com/

25Графиките на Anjin (Ради) ♥ Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Сря Авг 24 2011, 10:44

????


Гост

Благодаря ви.
Тони на първия съм му сложила шарпен 2 пъти за това стои така Плезя се

-ralls, на вторите съм ползвала 2 колора Very Happy

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 3]

Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите