Добре дошли във форума! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във форума! Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Графиките на Anjin (Ради) ♥

+6
-naddy.
Cap`pac.
murderer -.-
. Зайкотак
.apathy
Only mirage
10 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 3]

26Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Сря Авг 24 2011, 10:48

irrepLaceabLe.

irrepLaceabLe.
Новобранец

Кроповете и колорите са идеални, НО имам лека забележка, при първата сесия от авки 7 от 8 авки са със сърца. И при предните ти авки иаше много сърца. Very Happy
При втората сесия почти всичко е наред, само дето на три авки пише едно и също нещо с един и същ шрифт, няма лошо да пише нещо на авките, но може да пробваш други шрифтове и други надписи. Smile
Иначе са си добре.

27Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Чет Авг 25 2011, 12:04

????


Гост

Благодаря ви.
Сис, ами това ми беше идеята в една сесия да има едни и същи неща Very Happy

Ето един комплект от днес, който стана ужасен, ама е по поръчка и ми го поискаха с тази картинка Smile
Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Roseav
Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Rose

И един подпис :

Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Nina-1

28Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Чет Авг 25 2011, 12:13

Only mirage

Only mirage
the creator
the creator

Усъвършенстваш се, много са добри. Laughing

http://sunny1212.deviantart.com/

29Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Чет Авг 25 2011, 13:31

-ralls.

-ralls.
Напредващ

Ставаш все по-добра.
Първия комплект е направо прелест. I love you

http://thevxdiaries-bg.blogspot.com/

30Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Чет Авг 25 2011, 16:25

????


Гост

Благодаря ви happy bounce

Един комплект по поръчка :

Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Saymynameav

Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Sig_for_say_my_name1

_____________________________

И един тааапет xD

Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Stefan_damon_wallpaper

31Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Пет Авг 26 2011, 16:40

Only mirage

Only mirage
the creator
the creator

Жалко, че тапета не става за моя компютър. Very Happy Супер е. Подписът е добър, но като че ли това, че не е отразян си личи прекалено... А на аватара надписа му пасва. Смея се Smile

http://sunny1212.deviantart.com/

32Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Пет Авг 26 2011, 18:07

????


Гост

Мерси Тони, само не разбрах с това с отрязването какво имаш предвид Very Happy

Още един тапет, размер като на тапет Засрамих се

Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Voldemor_wallpaper1



Последната промяна е направена от Forsaken на Съб Авг 27 2011, 16:52; мнението е било променяно общо 1 път

33Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Пет Авг 26 2011, 19:23

Флъф..^^


Новобранец

Много ми харесва.

34Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Съб Авг 27 2011, 09:54

.apathy

.apathy
the creator
the creator

Нещата от предпоследния ти пост са направо върха! Подписът много ми харесва, много е нежен, текстурата е страхотна, може ли да ми я дадеш? Тапетът също е много оригинален.

35Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Съб Авг 27 2011, 10:06

????


Гост

Благодаря, ето я текстурата Smile
Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Opt1314439442v

_________________

Нови подписи

Това е свободно

Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 De

___________________________

Този комплект е по поръчка Smile

Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Jb_and_DL_av

Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Jb_and_DL

36Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Съб Авг 27 2011, 16:16

Only mirage

Only mirage
the creator
the creator

Доста добре са станали, особено Деми и Бийбърчо, които не са сред идолите ми. Very Happy А първия подпис е интересен по форма. Харесва ми, че си го направила централно.

http://sunny1212.deviantart.com/

37Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Съб Авг 27 2011, 20:25

????


Гост

Мерси Тони Плезя се

Нови икони, свободни са Smile

Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd28 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd27 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd26 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd25 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd24 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd23 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd22 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd21 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd20 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd19 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd18 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd17 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd16 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd15 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd14 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd13 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd12 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd11 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd10 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd9 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd8 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd7 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd6 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd5 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd4 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd3 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd2 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd1

38Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Съб Авг 27 2011, 20:35

Only mirage

Only mirage
the creator
the creator

Много добър калър на всичките. Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 2316205100
Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd23 този е перфектен Любов

http://sunny1212.deviantart.com/

39Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Съб Авг 27 2011, 20:42

????


Гост

Мерсии Тони happy bounce

Опс забравих една иконка

Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 42599183

Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 3746456c

40Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Нед Авг 28 2011, 15:22

. Зайкотак

. Зайкотак
Новобранец

[b][i]Ъмм, тези икони, последните не съм ги коментирала, та да запозвам. Много са добри, харесват ми! Кроповете са идеални, но на някои места/2-3 авки/ би могла да добавиш по-хубави colorings! :*

41Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Пон Авг 29 2011, 08:21

Raddy

Raddy
Новобранец

Умиране има, отърване от мен няма Very Happy Very Happy

Такааа първото ми гиф-че ;д

Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd-2

И разни неща Very Happy

Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Jensen_ian_sig

Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Just_feel_it_sig

42Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Пон Авг 29 2011, 08:35

-ralls.

-ralls.
Напредващ

Авките са върховни.
Влюбена съм в гифчето. Laughing
Едит;
Запазвам си тази авка.
Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd16



Последната промяна е направена от -ralls. на Пон Авг 29 2011, 13:05; мнението е било променяно общо 1 път

http://thevxdiaries-bg.blogspot.com/

43Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Пон Авг 29 2011, 12:47

irrepLaceabLe.

irrepLaceabLe.
Новобранец

Аааа, Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd14Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Tvd17никой да не ги пипа, мои саааа! Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 2830396473

44Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Пон Авг 29 2011, 16:09

Raddy

Raddy
Новобранец

Взимайте ги inlove

Ето първите ми анимацийки, ще се радвам на коментари king
Първата е заета.
Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Selena_Gomez__The_Scene_-_Love_You_Like_A_Love_Song

Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Linkin_Park_-_Numb1

45Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Пон Авг 29 2011, 20:20

Only mirage

Only mirage
the creator
the creator

Първото ми харесва как си го направила, но Селенка не. Very Happy
Второто е невероятно. star

http://sunny1212.deviantart.com/

46Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Сря Авг 31 2011, 21:26

Raddy

Raddy
Новобранец

Нови анимирани Very Happy Свободни са.

Spoiler:



Последната промяна е направена от Raddy на Съб Сеп 10 2011, 16:25; мнението е било променяно общо 1 път

47Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Чет Сеп 01 2011, 11:50

irrepLaceabLe.

irrepLaceabLe.
Новобранец

Невероятни моменти си избрала. Най ми харесаха от големие гифчета 1,3,5,6,7 Very Happy Не знам защо но пъровто не ме кефи толкова колкото последното. Very Happy Комплекта е много сладурски. :3

48Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Вто Сеп 06 2011, 18:16

Raddy

Raddy
Новобранец

Нови комплекти, не са нищо особено.

Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Stefan_elena_av4 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Stefan_elena_av3 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Stefan_elena_av2 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Stefan_elena_av1 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Stefan_elena_av

Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Stefan_elena_sig

___________________________

Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Taylor2_av5 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Taylor2_av4 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Taylor2_av3 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Taylor2_av2 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Taylor2_av

Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Taylor2

___________________________

Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Taylor_av

Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Taylor

49Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Вто Сеп 06 2011, 19:36

Raddy

Raddy
Новобранец

Свободен е.

Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Gossip_girl_av4 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Gossip_girl_av3 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Gossip_girl_av2 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Gossip_girl_av1 Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Gossip_girl_av Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Gossip_girl_av5

Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Gossip_girl_sig

50Графиките на Anjin (Ради) ♥ - Page 2 Empty Re: Графиките на Anjin (Ради) ♥ Вто Сеп 06 2011, 20:29

Only mirage

Only mirage
the creator
the creator

Това последното е мн убаво. Very Happy

http://sunny1212.deviantart.com/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите