Добре дошли във форума! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във форума! Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Чалга

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Чалга Empty Чалга Нед Авг 21 2011, 19:42

????


Гост

Хайде сега да обсъдим най-любимата музика на народа ни, особено за маса. Чалга 3044089629

Факт е че доста от заклетите анти чалгари, като сръбнат малко и въртят луди гюбеци Very Happy

Какво мислите за тази музика, слушате ли я ? (Така честно да си кажем )

2Чалга Empty Re: Чалга Нед Авг 21 2011, 19:54

Only mirage

Only mirage
the creator
the creator

По принцип слушам музика със смилен, истински текст, обаче има и моменти, в които слушам и поп фолк. (Е, вече наистина се превърна в чалга) Може би, защото отраснах с тази музика, сега я търпя и даже я слушам сама. Повечето песни не ми харесват, но по-ритмичните, да. Слушам Емануела, Алисия, Лияна (Лиана xD), Илиян... Не мога без ритмична музика.
Не слушам само българска. Слушам и сръбска, макар че не съм напълно убедена, че може да се нарече чалга. По-скоро поп.
Някои песни ме отвращават, не могат да бъдат надминати по безсмисленост. Онези Андрейки и Сливки (Преславки) направо ми къртят ушите.
Като цяло, ако някой си мисли, че съм чалгарка - не съм. Не мога да се нарека такава. Не ходя по дискотеки, по турнета... По-скоро се зарибявам по това, заради приятелите ми. Те ми надуват ушите, особено през учебната година. Embarassed Реалната и въобще музиката, която ми пълни душата са готик метъла, гръндж, рока и транса. Чалгата - става за ободряване по-скоро. Smile

http://sunny1212.deviantart.com/

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите