Добре дошли във форума! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във форума! Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Гласът на България

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Гласът на България Empty Гласът на България Пон Авг 15 2011, 20:00

.apathy

.apathy
the creator
the creator

Гледате ли го? Какво мислите, харесва ли ви? Кой от треньорите ви е любим? Ии всякакви коментари относно тях и участниците.

На мен лично много ми харесва като замисъл, първо това с обръщането беше много оригинално и сега двубоите. От треньорите са ми слабост Миро и Мариана, на повече Миро не им допада, но аз си го харесвам. Днешния "епизод" много ми хареса, но ме хвана много яд на Кирил Маричков в първия двубой, че избра тази русата, другата (Мария) беше 100 пъти по-добра и Миро, и Мариана и Ивана я оцениха и казаха, че повече им харесва .. само Кирил Гласът на България 429693655 ... И тя какво каза пред камерата след изпълнението .. Very Happy А накрая (на надписите) как я прегърна и й се извини cheers ама той ще съжалява Wink . Ама тя пък и тя .. на кастинга всички се обърнаха, тя айде при Кирил .. може би и тя направи грешка Несигурен . Пак на надписите адски много ми хареса Мариана какво каза на Тошко, направо много яко ми стана ;дд .. той е много сипатичен и тя как го сваляше Very Happy

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите