Добре дошли във форума! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във форума! Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

.apathy

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1.apathy Empty .apathy Сря Мар 02 2011, 13:58

.apathy

.apathy
the creator
the creator

Казвам се Стиляна. Както Тони, така и аз не обичам да споделям лична информация в интернет ( освен във фейсбук разбира се ;д ), могат да ме попитат на ЛС : ) Повечето ме познават.
Свбодното си време обикновено прекарвам пред телевизора, на компютъра или някъде с приятели ;д Обичам да слушам музика, да правя графики както каза Тони да пиша по форуми, както вече споменах да обикалям с приятели и т.н. Обожавам да ходя на море yahoo ии на екскурзии Плезя се
За характера ми : Попринцип лесно се изнервям. Голям инат съм и наумя ли си нещо, го постигам. Не се обиждам лесно, но ако го направя - дълго не проговарям! Най - мразя да ме лъжат и да ми говорят зад гърба. Не се сещам за друго, ако ви интересува още нещо - питайте ^^



Последната промяна е направена от .apathy на Вто Авг 16 2011, 20:00; мнението е било променяно общо 1 път

2.apathy Empty Re: .apathy Сря Мар 09 2011, 16:43

Only mirage

Only mirage
the creator
the creator

Хай, Стел. ^^
Защо реши да се занимаваш с графики?
Както те влече да правиш нови и нови?
А защо предложи идеята да направим общ форум? Smile

http://sunny1212.deviantart.com/

3.apathy Empty Re: .apathy Сря Мар 09 2011, 19:08

.apathy

.apathy
the creator
the creator

Малко сложни въпроси ;д ноо ..

1. Ти ме зариби .. много ми харесваха и продължават да ми харесват твоите неща ии реших и аз да пробвам, а и ти много ми помагаше, за което съм ти много благодарна Smile

2. Амии може би вълнението, всяка нова и нова да е по - добра ..

3. Дойде ми като идея, защото във форума където ги пусках обикновено, разбрах, че има конкурс и някои от темите ще се изтрият. Аз щях да участвам и цял ден се занимавах с един подпис, а накрая се оказа, че не съм спазила размерите ии много се diablo Ии явно темата ми ще се изтрие и от там ми дойде идеята. А защо писах точно на теб .. не знам ;д може би защото твоите графики най - ми харесват, а и си опитна в тези неща .. ии знаех, че няма да ми откажеш ;дд ;**

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите