Добре дошли във форума! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във форума! Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

This is me .. Murderer -.-

4 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1This is me .. Murderer -.- Empty This is me .. Murderer -.- Вто Мар 01 2011, 18:47

murderer -.-

murderer -.-
Напредващ

И аз реших да се представя Very Happy .. Казвам се Радина, но на галено ми казвайте Ади Smile На 13 съм, 7 клас (1997 год. съм родена). Родена съм в София и живея в София. Имам брат на 11, който понякога е доста досаден Very Happy Имам куче - немска овчарка <3 Казва се Макс. Smile Имам и канарче <3 - Орфи (идва от Орфей). Имах 3 папагала - 2 вълнисти и 1 розела. Едното вълнисто беше изгубено и го намерихме лятото..беше женско и купихме още едно мъжко за да си има другарче. Мъжкото обаче умря Sad След това купихме още едно и тогава женското умря. Мъжкото остана само и по-късно и то умря. Докато имахме мъжкото взехме и розелата. Дадохме я на баба ми да я гледа, че и без това много не му обръщаме внимание от както имам куче. А пък канарчето е подарък и седи в стаята ми Very Happy Мился, че стига това за домашните любимци.
Ии така..за училище Very Happy Ами всъщност аз не съм против училището. Много деца (дори 13-14 год.) казват, че го мразят. Само че не знам дали са се замисляли какви ще са ако няма училище. Не че образованието в България е много добро, но все пак.. // Попринцип оценките ми не са лоши. Не съм много добра по математика, което малко ме притеснява, защото ще кандидатствам. Три пъти ни сменят вече учителите по математика. :cyclops: Добра съм по природните науки (химия, физика, биология). Мисля да кандидатствам в НПМГ или езикова гимназия. Мислех и СМГ, но май няма да стане Very Happy . В у-ще имам приятели, но не мога да кажа, че всички са истински. Много хора само те използват. Харесвам си класа, ама.. ;д. Мислех някои хора за по (не знам как точно да се изразя) .. "достойни" и изведнъж.. . Съвсем си промених мнението. Ако трябва да бъда честна имам една единствена истинска приятелка. Много я обичам. < 3 И така.. говорех за училище What a Face Very Happy Ми то главно за приятелите исках да кажа.. Сега ..какво обичам/харесвам и какво не Very Happy
Харесвам/обичам:
Семейството ми ест <3
Приятелите ми (или една приятелка) <3
Пържени картофи и кюфтета
Компютъра
Телевизора
The Vampire Diaries <3
Pretty Little Liars <3
Пица
Спагети
Хилещата се емотиконка
Няколко филма
Photoshop<3
..ако се сетя нш др ще допълня
Не обичам/харесвам:
Повечето "манджи" Very Happy
Деца на 10-11, които псуват и дори не знаят какво значи псувнята им
Егоисти
Лицемери
Неподредени сайтове
JB (може да е и Джъстин Б и Джонас Б)../което ми няпомня да кажа, че от Дисни звездите хареесвам само Селена/
Емо аватари..много са ми изтъркани ;д
Кифлите във фейса
Чертежите по математика
.. ако се сетя нш др ще допълна ;д

Ии така..сега за графиките ;д
Правя подписи, иконки/аватари, тапети. Не се занимавам с дизайн на форуми/сайтове, не защото не мога, а не ми се занимава. Ако някой път го направя, то ще си е за мой форум/сайт. Не мога да кажа, че съм много добра в графиките, но все пак ..г/д добре ;д Има графьори, на които свалям шапка..просто правят невероятни неща. Колкото до рисуването на дрехи..от скоро се занимавам с това и мисля, че не съм много добра ;д очертанията ми нещо не се получават..


Такаа...не се сещам какво друго да пиша. Стига толкова Very Happy Ако имате въпроси..питайте.

И Честита Баба Марта ! Плезя се


Плезя се

2This is me .. Murderer -.- Empty Re: This is me .. Murderer -.- Сря Мар 02 2011, 19:56

Only mirage

Only mirage
the creator
the creator

Каза, че не ти се занимава да правиш дизайни за сайтовете... Но все пак можеш ли да ми обясниш как се прави горе долу? Смея се
И няколко странични въпросчета:
1. Защо се регна в този форум?
2. Какво най-много ти направи впечатление тук?

http://sunny1212.deviantart.com/

3This is me .. Murderer -.- Empty Re: This is me .. Murderer -.- Сря Мар 02 2011, 20:41

murderer -.-

murderer -.-
Напредващ

Относно дизайна..никога не съм правила и не всъщност не съм се и замисляла за дизайн на сайтове What a Face Very Happy И не мога да ти обясна : DD Ама си мисля, че все пак ако реша ще успея ;DD (напълно възможно е да се надценявам Very Happy Very Happy )
;;

1. Защо се регна в този форум?
Регнах се, защото форума е за графики и исках да видя произведенията на другите и естествено да покажа моите.
2. Какво най-много ти направи впечатление тук?
Дизайна Wink Много ми харесва. Smile

4This is me .. Murderer -.- Empty Re: This is me .. Murderer -.- Чет Мар 03 2011, 12:51

-naddy.

-naddy.
Новобранец

Хей. :]

Имаш ли твоя снимка ?
Коя е любимата ти песен ?
Полудяваш ли понякога ?
Имаш ли досадни навици, какви са ?
Как се казва брат ти ?
Учиш ли някакви езици ?

http://thevxdiaries-bg.blogspot.com/

5This is me .. Murderer -.- Empty Re: This is me .. Murderer -.- Чет Мар 03 2011, 14:15

murderer -.-

murderer -.-
Напредващ

1. Да имам, но не обичам да ги показвам в интернет.
2. Ами мога да ти кажа няколко песни, които харесвам, но нямам любима. Например тази седмица слушам постоянно една песен, другата-друга. И все пак ми харесват - Nelly - Just A Dream, Diddy - Dirty Money - Coming Home ft. Skylar Grey, Eminem - Love The Way You Lie ft. Rihanna, Бате Сашо - Горе Главата, Cataracs ft. Dev - Bass Down Low, Rihanna - Unfaithful и много др.
3. Много често.
4. Да, гриза си ноктите.
5. Мартин.
6. Да, английски и руски. Справям се с английския, но не знам нищо по руски.



Последната промяна е направена от murderer -.- на Съб Мар 05 2011, 17:37; мнението е било променяно общо 1 път

6This is me .. Murderer -.- Empty Re: This is me .. Murderer -.- Пет Мар 04 2011, 01:03

Fearless.

Fearless.
Новобранец

Изключително много ме радваш като личност.За 2 въпрос съм на 100% съгласна с теб. Ще те попитам само за скайпа ти. Smile

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите