Добре дошли във форума! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във форума! Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

It's Krissuu

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1It's Krissuu Empty It's Krissuu Вто Мар 01 2011, 14:54

krissuu

krissuu
Новобранец

It's Krissuu Can-t-Be-Tamed-Blend-miley-cyrus-12357814-500-313

Здравейте. Казвам се Кристина. Родена съм на 4 февруари, 1998г. Живея в град Плевен със семейството си и моето невероятно сладко кученце Лиси. :cherry: Горе-долу на външен вид съм с русо-кестенява коса, със зелени очи. Попринцип обожавам да се лигавя, но вече се сдържам повечко от преди. Що се отнася до "работата" ми на компютъра, занимавам се с блогър,правя клипове и графики,влизам във фейсбук (естествено ;дд). Винаги си имам собствено мнение и не се водя по вкуса на останалите, но понякога обичам да се меся в избора на друг човек. Shocked В този блог съм от няколко часа и не познавам никого освен момичето, което ми каза за блога: -ralls. С нея съм приятелка от миналия месец, но вече съм си извадила заключението, че е приятно момиче, имам за какво да си бъбря с нея. ;дд

Сега може би ще стане на въпрос до това кои знаменитости харесвам, каква музика слушам и т.н. Ами да започвам. ОБОЖАВАМ МАЙЛИ РЕЙ САЙРЪС!! (не можах да се сдържа Very Happy) Станах фенка на Майли през февруари 2009 (скоро се навършиха 2 години). Преди това я ненавиждах, точна причина не мога да кажа. Просто когато пуснеха Хана Монтана по телевизора ми се до драйфаше. Но един път трябваше да направя неин клип, трябваха ми снимки и като започнах да тегля.. беше любов от пръв поглед Very Happy:D:D. Просто останах без думи, казах си - боже как може да е толкова красива? :flower: И ето ме, след 2 години все още не мога да й устоя. Предпочитанията на много от приятелките ми са към Селена Гомез, е аз нямам нищо против Сел, сладко момиче е, но не може да се сравнява с Майли - това е истината!
В темата rozaLie's world, момичето е написало, че преди е слушало Дисни музика, но вече не. Ами аз искам да й кажа, че и аз не съм им голям фен, но все пак точната дума не е "помия". Както и да е, не искам спорове, просто казвам мнението си ;дд.
Така.. ами все пак Майли ми е най-големия идол, но също така много харесвам Нина Добрев (Дневниците на Вампираааа {{{}}}}) иии Бела Торн.
Каква музика харесвам ли? Ами аз лично нямам никакви предпочитания, слушам каквото ми падне, но съм заклет враг на чалгата. Не си мислете, че с тези думи се опитвам да бъде интересна. Никога не съм харесвала и няма да захаресам тези боклуци, които измислят чалгаджиите. С тези чалги ли трябва да ни знае света?

Ами не мога да се сетя в момента, дали съм пропуснала нещо, което трябва да знаете за мен.. но ако се сетя ще добавя. Готова съм за въпросите ви (естествено ако има такива). Smile Smile

2It's Krissuu Empty Re: It's Krissuu Вто Мар 01 2011, 18:01

rozaLie

rozaLie
Новобранец

Хехе, имаш добър начален пост! Хипи

Първо се радвам, че срещам още един фен на Майли и то по думите ти, голям нейн фен. gg, кефиш. Странното е, че преди си я ненавиждала, без да знаеш особено много за нея, или да имаш конкретна аргументация защо я мразиш, но какво говоря за миналото.. сега и се кефиш, това е ОК.
Относно това, че ме спомена - ами под Disney помии обобщавам, 'щото има и яки парчета. С което не казвам, че все още не се кефя на музиката на хора като Jonas Brothers, които все още като чуя песни от сорта на Sorry, Pushing Me Away, A Little Bit Longer, When You Look Me In The Eyes, Can't Have You настръхвам, но.. не харесвам продукта, който ми предлагат, към което се включват и песните.
Ох.. взех да ти говоря за себе си, за което ти се извинявам, та да ти задам няколко въпроса.

1. Любима песен? (махаш Майли от тук, без нейна песен!)
2. Ако малко се замислиш, не можеш ли да откриеш причината, поради която не си се кефила на Майли?
3. Какви предавания гледаш? Сериали?

3It's Krissuu Empty Re: It's Krissuu Сря Мар 02 2011, 11:56

krissuu

krissuu
Новобранец

1. Любима песен? (махаш Майли от тук, без нейна песен!)
- Определено Avril Lavigne - What The Hell
It's Krissuu 739410
2. Ако малко се замислиш, не можеш ли да откриеш причината, поради която не си се кефила на Майли?
- Ами през 2009 бих казала, че още бях много малка да започна да разсъждавам, тогава бях луда по H2O и когато ми пуснеха Хана Монтана и то на английски полудявах. Исках да гледам H2O! Very Happy Но пак казвам, тогава съм била на 11 и дори не съм осъзнавала какво мисля и какво говоря. ;хх
3. Какви предавания гледаш? Сериали?
- За предаване, често гледам Комиците. За сериали попринцип гледам Шепот от отвъдното, но напоследак го занимарих..

4It's Krissuu Empty Re: It's Krissuu Сря Мар 09 2011, 16:39

Only mirage

Only mirage
the creator
the creator

Добре дошла във форума! Smile
Ще те попитам няколко въпросчета, като за начало.
Кой ти е любимият филм?
Какви изпълнители слушаш освен Майли?
Коя чанта избираш?
Тази или тази?

http://sunny1212.deviantart.com/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите