Добре дошли във форума! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във форума! Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Тейлър Суифт

4 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Тейлър Суифт Empty Тейлър Суифт Пон Фев 28 2011, 20:45

Only mirage

Only mirage
the creator
the creator

Понеже знам, че има доста фенове тук, реших да пусна и темичка за нея. Какво мислите за Тейлър?

Тейлър Алисън Суифт е родена на 13 декември 1989, в , Пенсилвания, САЩ.
Тейлър е дъщеря на Скот Суифт, брокер, и неговата съпруга, Андреа, домакиня. Има по-малък брат - Остин.
Когато е в 4ти клас, Тейлър печели национален поетичен конкурс с 3-страници дългата си пема "Чудовище в моя гардероб".

На 10 години, Тейлър започва да пише песни и да пее по караоке конкурси, фестивали и панаири в родния си град. Едно лято решава да напише поема дълга 350 страници (тази поема още не е побликувана).
Нейното първо голямо шоу - изпълнението ѝ на панаира Блуумсбърг. То било изключително добре прието.

Тейлър започнала да се учи да свири на китара чрез компютър, който ѝ показал как да изсвири три акорда. След като ги научила, тя написала първата си песен - "Късметлия". Тейлър започнала да пише песни и използвала това като метод за справяне с болката от неуспеха да се впише в училище. Останалите деца се държали зле с нея и затова тя пишела песни за тях.

http://sunny1212.deviantart.com/

2Тейлър Суифт Empty Re: Тейлър Суифт Вто Мар 01 2011, 14:15

rozaLie

rozaLie
Новобранец

Преди бях някаква супер-мега Тейлър фенка, 'щото беше моредно като съм фенка на Майл, да се кефя и на нея. Very Happy

Но с времето ми стана противна, 'щото фейса и яко ме дразни, чак ме плаши. Несигурен Един такъв като на вещица.. ааа. Very Happy: Та като преминем през това, просто ми стана още по-противна със случката на Demi Lovato & Selena Gomez. В смисъл.. абе, срина всяка капка добро чувство към Taylor. (тук да не си мислите, че съм фенка на Деми или Сел.. НЕ! Very Happy)

Но пък има хубави песни, като Love Story & You Belong With Me. Както и любимата ми нейна - Should've said no, но я предпочитам в дует с Joe Jonas.

3Тейлър Суифт Empty Re: Тейлър Суифт Вто Мар 01 2011, 20:13

Fearless.

Fearless.
Новобранец

Ъъ .. какво е виновна Тейлър заради "случката" с онези лигли? Shocked

4Тейлър Суифт Empty Re: Тейлър Суифт Пон Авг 15 2011, 11:56

Cap`pac.

Cap`pac.
the one who helped with the forum progress
the one who helped with the forum progress

Не ме кефи.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите