Добре дошли във форума! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във форума! Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

rozaLie's world

5 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1rozaLie's world Empty rozaLie's world Пон Фев 28 2011, 15:37

rozaLie

rozaLie
Новобранец

HELLO!!! Laughing

rozaLie's world 161659_1746501839_2739244_n

Име: Чичи
Прякори: rozaLie, Ро, badass.. или просто Чичи.
Години: 14
Град: Пловдив

След като е графичен форум, то следователно трябва да кажа няколко думи за графичният ми живот. Заничавам се с графики от почти година, но в последно време интересът ми към тях е спаднал доста. Уменията ми пред PS се простират от правене на аватари, подписи и тапети. (изключвам дизайне за форуми и неща, които много рядко се поръчват) Преди ми бяха страст и гледах максимално да задобрея, сега ги правя, когато нещо ми хареса или ако ще участвам в някакъв конкурс, etc. Не ползвам четки, защото ужасно много ме дразнят. Shocked Работя предимно със самата снимка и някоя текстура. Класика, общо взето.

Интереси: кеч, книги, музика.

Кеч: Забавни са ми хората, които претендират, че кечът е "детско" и не го гледат, защото "не е истинско, а по сценарий". Ъ? А вие не гледате ли филми? Или си мислите, че филмите не са по сценарий? Забавни сте. ;* Кеч следя активно от 2010 година, като и преди съм била краткосрочна фенка, но бях малко маркче, така че.. не го броя този период. Какво друго да кажа, кечът не е в най-добрите си периоди, но все има нещо, за което да си пусна някое шоу, както появата на The Rock на 14.02.2011 на кеч ринг от 7 години, появата на HBK в началото на 2011 беше тотален mark out за мен, 'щото много му се кефя. Сега road to WrestleManiа е що-годе интересно и.. абе, има защо да се гледа. А когато продукта ми е скучен го карам на информация от кеч форуми. Определено гледането на кеч ми изкарва гнева и яда, което е страхотно. Very Happy

Книги: Като един фен на книгите в днешно време, и аз обичам да чета фентъзи.. щото, нали сега това е модерно, кхъ-кхъ. Като цяло ако дадена история ми хареса, бих прочела всяка книга. В момента чета третата книга от "Пърси Джаксън и боговете на Олимп". Като цяло бях против разпространяването на тази книга и съответно филма.. too fantasy ми се виждаше. Но когато закъсах с четенето на книги, подерицата беше спасение. Осъзнах, че е написана увлекателно и снигнах до 3тата, на която още се бавя. Липсва сериозно сядане за прочит. Та филма е пълна боза, не го гледайте. Просто.. книгите rlz, тотално. Друга книга, която чета в момента е "Трите Въпроса" на аржентинският писател и психолог Хорхе Букай.

Музика: Преди бях много ограничена от страна на музика, като слушах само Disney помии. Но от скоро не съм така, което е наистина похвално и строго си забраних слушането на каквато и да е Disney музика, защото ме разваля. (изключение прави Майли, на която все още се кефя) Любими песин в момента: Playman & Alceen - Feel Your Love, Flo Rida & Jadyn Maria - Good Girls Like Bad Boys, Enrique Iglesias & Ludacris - Tonight (която всъщност не трябва да я слушам, не харесвам Iglesias, но да речем, че се кефя на песента заради Ludacris), Nerd - Rock Star (която песен ме кара да изтръпвам и ми напомня на един страшно сладък човек <3), Яница & DJ Живко - Спешно. Слушам абсолютно всичко. Преди бях строго против слушането на чалга, но това е тъпотия. Всъщност, слушам и класиката на Виверди - "Зима", което е страшна симфония.. трябва да се слуша. Вие се смеете, но аз ценя тази творба много. Абе.. има много песни и изпълнители, които ми харесват, но ако имате интерес към тях ще ги напиша. Сега не смятам излишно да ви творя. Very Happy:

Таа.. Това е, ако имате въпроси аз съм тук. Плезя се

2rozaLie's world Empty Re: rozaLie's world Вто Мар 01 2011, 04:25

Cap`pac.

Cap`pac.
the one who helped with the forum progress
the one who helped with the forum progress

rozaLie's world 824140 Хии.. rozaLie's world 20991

3rozaLie's world Empty Re: rozaLie's world Вто Мар 01 2011, 07:19

Only mirage

Only mirage
the creator
the creator

Здравейй! Идвам с няколко въпросчета. ^^
1. Имаш ли си хоби, тоест занимаваш ли се с нещо в свободното си време?
2. Кой е любимият ти цвят?
3. С какво планираш да се занимаваш след завършването си?

http://sunny1212.deviantart.com/

4rozaLie's world Empty Re: rozaLie's world Вто Мар 01 2011, 12:28

rozaLie

rozaLie
Новобранец

@Dэsit0
Привет! Плезя се

@Only mirage
1. Имаш ли си хоби, тоест занимаваш ли се с нещо в свободното си време? - Ами освен гледането на кеч и четене на книги, обичам да излизам на вън. Като хоби нещо, не. Разнообразявам всеки път.
2. Кой е любимият ти цвят? - Черно, синичко и зелено, of course. Засрамих се
3. С какво планираш да се занимаваш след завършването си? - Доста сложен въпрос, по който мога да изпиша много. (но май няма ;д) Като цяло и аз не съм решила с какво искам да се занимавам, което е ужасно. Преди много исках да стана архитект, но в последно време рисуването не ми е от силните страни. Вкарвам си в момента някакви илюзии за собствена компания.. много искам. Големи са ми амбициите, но определено нещо няма. Това е въпрос, на който аз не мога да отговоря, по простата причина, че все още не знам с какво искам да се занимавам. Може би режисьор, но плановете ми преди да завърша не включват изучаване на режисура, така че.. Ще я мислим те първа. Very Happy:

5rozaLie's world Empty Re: rozaLie's world Сря Мар 02 2011, 19:41

-naddy.

-naddy.
Новобранец

Много си сладка на снимката, аз съм Нади, приятно ми е. :]

Малко въпроси от мен:
Любим кечист ?
Любима книга ?
Филм, който много харесваш и си гледала
поне 3-4 пъти ?
Нещо, което ще мразиш цял живот?
Кое от момчетата, с които е била гадже Майли, ти допада
най-много ?


П.П. Ако искаш, не отговарай на въпросите. :]


http://thevxdiaries-bg.blogspot.com/

6rozaLie's world Empty Re: rozaLie's world Сря Мар 02 2011, 20:07

rozaLie

rozaLie
Новобранец

Merci beaucoup! Приятно ми е.. ти вече се "запозна" с мен. Very Happy (и сори, прихванало ме е на френски.. Shocked )

Любим кечист ? - Е, много сложен въпрос ми задаваш. В смисъл, че под любим кечист от активните, изобщо ли.. В момента най-силно симпатизирам на The Rock, но него пред 2011 ако го нарека кечист, то духът на Елвис Пресли живее в мен. Но да кажем, че от активните в момента, любим ми е Edge. Не, не е съвършен, но има добри умения на ринга и страхотни такива на микрофона. И плюс това е супер сладък, особено косата му. Като любим кечист изобщо, бих казала Shawn Michaels. HBK още първият път като го видях ми допадна много и след проследяване на кариерата му, мога да се нарека негова фенка. Laughing
Любима книга ? - Тук преди може би щях да ти кажа "Miles To Go" на Майли, но.. някак си виждането ми се промени. Не твърдя, че книгата е лоша - напротив, тя е страхотна и бих я прочела отново и отново и отново. Любима книга в момента ми е "Стъклени къщи" от поредицата "Вампирите от Морганвил" на Рейчъл Кейн. Първата книга беше много силна, и определено не беше това, което очаквах. А аз очаквах поредната скучна история на един вампир, влюбил се в смъртна. Очарова ме и ме накара да потръпна.
Филм, който много харесваш и си гледала
поне 3-4 пъти ? - Хм.. Never Back Down? Много динамичен филм, интересно се развива. Но като цяло не си спомням филм, който да съм гледала десетки пъти. Поне не ми идва на ум.
Нещо, което ще мразиш цял живот? - Хахаха, страхотен въпрос. Под "нещо" пак разбирам два въпроса. Very Happy Нещо, като навик на някой, или нещо, като вещ или нещо подобро. Като навик, винаги ще мразя някой да ми мляска. Човече, иде ми да убия някой.
Кое от момчетата, с които е била гадже Майли, ти допада
най-много ? - Иска ли питане, Ник Джонас. Просто той беше причината аз да стана фенка на Майли, и още вярвам в тяхната любов. Заблудена, но пък е супер яко. Страшни сладури и много си утиват. ;*

7rozaLie's world Empty Re: rozaLie's world Нед Авг 14 2011, 15:51

pieceofvennie

pieceofvennie
Новобранец

my lovely tiger. <3
Хаха, френски вика. ;D

8rozaLie's world Empty Re: rozaLie's world Пон Авг 15 2011, 19:51

rozaLie

rozaLie
Новобранец

Тигреееее! :*:*
Бате, това е било март месец! Видиш ли, че не е току-така тази любов към френския! Very Happy

9rozaLie's world Empty Re: rozaLie's world Пон Авг 15 2011, 20:49

Only mirage

Only mirage
the creator
the creator

Не съм сигурна, че си отговорила, така че ще попитам, какви езици учиш/знаеш?

http://sunny1212.deviantart.com/

10rozaLie's world Empty Re: rozaLie's world Вто Авг 16 2011, 10:32

rozaLie

rozaLie
Новобранец

Български, английски и турски. И сега ще уча немски. Знам и някои по-основни неща на френски. Преди време се бях занимавала с по-сериозно изучаване на испански от един сайт, препоръчан от една от госпожите ми, но нещо го занемарих.

11rozaLie's world Empty Re: rozaLie's world Вто Авг 16 2011, 14:38

pieceofvennie

pieceofvennie
Новобранец

Френски... казват му "езикът на любовта". Axxaxaxa
Любов Любов

12rozaLie's world Empty Re: rozaLie's world Вто Авг 16 2011, 22:03

rozaLie

rozaLie
Новобранец

Хахахаха, може би.. Very Happy:
Любов

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите