Добре дошли във форума! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във форума! Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Fearless.

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Fearless. Empty Fearless. Пон Фев 28 2011, 00:22

Fearless.

Fearless.
Новобранец

Хмм..айде,аз ще съм първа.Повечето ме познавате от форума на LP,но да се представя и на другите.Аз съм Мери,годините и градът са неотлъчно на профила ми.Все още уча.10 клас съм.Мечта ми е,след 2 години да следвам икономика във Варна.Специалността ми е предприемачество и мениджмънт.Зодията ми е лъв.Винаги аз командвам.Родена съм за лидер.Самата скромност съм.Най-обичам да ходя на кафе с моите шматки.Като се съберем и започват големите простотии. Laughing
Обичам музиката.Постоянно слушам музика.Обожавам Риана,Тейлър Суифт,Paramore и т.н.От сериалите гледам само Gossip Girl,One Tree Hill,Glee,TVD,Grey's Anatomy.Най-близки от форума са ми .Single (моето Ивенце,някой като ще има проблеми с нея,следователно има и с мен. Smile ),Only mirage (личната ми графьорка) и Letter (моята сърдитка).Ами .. това е за сега.Като имате някакви въпроси към мен,знаете къде съм. Плезя се

2Fearless. Empty Re: Fearless. Сря Мар 09 2011, 16:41

Only mirage

Only mirage
the creator
the creator

Здравейй, Мери. Smile
Идвам с няколко въпроса.
Какво те доведе в този форум и защо реши да станеш част от него?
Какво мислиш за Джъстин Бийбър? (хаха, малко странен въпрос)
Каква ти е мечтата по принцип, освен да следваш икономика във Варна?

http://sunny1212.deviantart.com/

3Fearless. Empty Re: Fearless. Сря Мар 09 2011, 22:22

Fearless.

Fearless.
Новобранец

Какво те доведе в този форум и защо реши да станеш част от него?-Стели ме покани.Реших да стана част от него,защото винаги съм си падала по форуми .. и защо точно този да е изключение?
Какво мислиш за Джъстин Бийбър? (хаха, малко странен въпрос)-Ауу .. не мога да го гледам.Лигльо.
Каква ти е мечтата по принцип, освен да следваш икономика във Варна?-Мечтата ми е да имам хубав бал,да следвам,да се изградя като независима личност и да имам добро семейство,както е сега. Smile

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите