Добре дошли във форума! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във форума! Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Робърт Патинсън/Robert Pattinson

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Cap`pac.

Cap`pac.
the one who helped with the forum progress
the one who helped with the forum progress

Кратка Биография:
Робърт Патинсън (на английски: Robert Pattinson) е роден на 13 май 1986 в Лондон, Англия. Той е британски актьор. Става известен с ролята си на Седрик Дигъри в „Хари Потър и Огненият бокал“. Играл е още и в "Пръстенът на нибелунгите" и "Панаир на суетата". В последния филм, сцените с негово участие са изтрити и ги има само в допълнителните материали на DVD-то.

През 2008г. играе главната роля на вампира Едуард Кълън във филма "Здрач" (на английски: Twilight), адаптиран по едноименния роман на Стефани Майър.

Той е изявен музикант и обича да показва таланта си, свирейки на пиано и китара. Майка му се казва Клеър, а баща му - Ричърд. Има две по-големи сестри - Виктория и Лизи. Обича да кара ски и да играе футбол, но от всичко от най-много обича музиката.

rozaLie

rozaLie
Новобранец

Не е някакъв голям сладур. Не е и някъв супер грозен. А е нормален тип, който в определени ситуации ме кефи.

Като актьорска игра е МНОГО добър, гледала съм го освен в Twilight, и в Harry Potter. Понякога ми се струва адски наддценен от всички die hard Twilight fans, ноо.. ОК, ако смятат така.

Като визия е подобно на Кристен - по-различен е от останалите, което отново ме радва.

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите