Добре дошли във форума! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във форума! Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Teen Wolf

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Teen Wolf Empty Teen Wolf Нед Авг 21 2011, 19:23

????


Гост

За сега е излезнал само един сезон.
Teen Wolf 20110610_teen_wolf


Описание


Режисьор : Ръсел Мълкей

В ролите : Тайлър Поузи, Кристал Рийд, Дилън О`Браян, Колтън Хейнс, Холанд Родън и др.

Държава : САЩ

Година : 2011

Времетраене : ~ 40 Минути

Резюме : Teen Wolf е предстояща американска продукция, която ще започне да се излъчва по MTV от 5 юни, 2011. Сериалът е базиран върху историята на млад аутсайдер – Скот Маккол.

Малко след като вълк ухапва гимназиста Скот в гората при мистериозни обстоятелства, в училището му пристига новата ученичка Алисън. Оказва се обаче, че нито става дума за обикновен вълк, нито обикновена ученичка. Вълкът е върколак, а Алисън е ловец на върколаци. Скот също се превръща във върколак, което значително усложнява отношенията му с новата му любов.

2Teen Wolf Empty Re: Teen Wolf Нед Авг 21 2011, 19:45

Only mirage

Only mirage
the creator
the creator

Не съм го гледала, ама стана нашумял по сайтовете и форумите. Вече ми дойдоха прекалено много свръхестествени неща. Сериалът Свръхестествено, Дневниците на вампира, Истинска кръв, Здрач... Какво още...
А и имам някакви смътни спомени, че като малка даваха по БТВ нещо подобно. Embarassed
Ако някой го е гледал, моля да разкаже дали си струва.

http://sunny1212.deviantart.com/

3Teen Wolf Empty Re: Teen Wolf Нед Авг 21 2011, 19:48

????


Гост

Гледала съм 5 серии, скоро го свалих и продължавам да ги гледам лека по лека.
Хубав е сериала, не е съвсем клишираната версия на този тип сериали. И самите актьори са доста интересни, не само заклети секс символи Very Happy

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите