Добре дошли във форума! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във форума! Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

~[I wouldn't wanna be anybody else ♥]

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1~[I wouldn't wanna be anybody else ♥]   Empty ~[I wouldn't wanna be anybody else ♥] Вто Авг 16 2011, 18:49

irrepLaceabLe.

irrepLaceabLe.
Новобранец

Здравейте!
Казвам се Станислава на 11г. от Шумен. Родена съм на 06.10.99-везнички съм. ~[I wouldn't wanna be anybody else ♥]   3703245429 Накратко ми викат Сиси, Сис.. Обичам да се разхождам с приятели, да гледам любимите си предавания.. Обожавам да ям сладолееед icecream .. Обичам и комбинацията от диня и сирене. (Всички ме мислят за луда, като им кажа да опитат, ама на мен си ми харесва Very Happy ) Харесва ми да се занимавам с Фотошоп, било то с графики или рисуване, забавно ми е просто. Ъм.. Чета също и книги, най-много харесвам приклюенските звучи задръстено, но за разлика от днешните деца на моята възраст ми доставя удоволствие да го правя. Какво още.. аа да, запалена съм на тема маникюр, не мога да правя кой знае какви неща, но ми харесва да си поддържам ноктите.. Laughing Обичам и английска музика. Не мога да определя стила, който най ми допада, стига да ми харесва песента, я слушам, без значение каква е. Не мога да кажа, че не слушам и чалга Very Happy , но понякога не всички песни ми харесват. Доста съм емоционална и ми трябва малко, за да ме наранят. Не обичам много хората с прекалено самочувствие.. Амии за друго не се сещам вече.

Ако искате да знаете още нещо съм тук да ви отговоря happy bounce

2~[I wouldn't wanna be anybody else ♥]   Empty Re: ~[I wouldn't wanna be anybody else ♥] Вто Авг 16 2011, 19:24

Only mirage

Only mirage
the creator
the creator

Хаха почти си приличаме. Very Happy По-скоро за последната част, след книгите. Very Happy Интересно представяне. ^^ Сега няколко въпроса:
- Коя ти е любимата книга (нямаше как да не го задам тоя въпрос)?
- Кой ти е любимия филм?
- А сериал?

http://sunny1212.deviantart.com/

3~[I wouldn't wanna be anybody else ♥]   Empty Re: ~[I wouldn't wanna be anybody else ♥] Вто Авг 16 2011, 19:53

irrepLaceabLe.

irrepLaceabLe.
Новобранец

Only mirage написа:[b]Хаха почти си приличаме. Very Happy По-скоро за последната част, след книгите. Very Happy Интересно представяне. ^^ Сега няколко въпроса:
- Коя ти е любимата книга (нямаше как да не го задам тоя въпрос)?
- Кой ти е любимия филм?
- А сериал?

Ооо, не мога да кажа, че е само една и не мога да избера само една.
-Но любимите ми са "Тара и чародеите" и втората част "Тара и битката със сангравите" на Софи Одуен-Мамиконян и "Приказка безкрай" на Михаел Еде. Други любими:"Историята на Том и Джуди Пиърсън"-Кристина Димитрова, "Клетниците"-Виктор Юго.

-Хм.. Любим филм. Амиии.. Честно казано, май си нямам любим. Или по-точно не мога да си избера любим (again, като при книгите Very Happy )Но едни от любимите ми са "Жена назаем", "Джони Капахала: Завръщане на Хаваите", "Тя е пич", "Трима мъже и едно бебе", "Приключения в Ню Йорк", "Деца на килограм", "Лош късмет", "Сам вкъщи(всички части)", "Мисис Даутфайър" и стига толкова че се поулях Very Happy

-Тука нямам съмнения, че това е "Шепот от отвъдното"( Любов ), но за огоромно мое съжаление сериалчето свършиии. Crying or Very sad

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите